Opstellingen voor week 5 voor de vereniging HKV / Ons Eibernest in Den Haag

 

1Klasse:OKD Wedstrijdnummer: WK11143
za 01/02
19:30
HKV / Ons Eibernest 1 -  KVS / Maritiem 1
DamesJoan Scheepers, Laura de Joode, Marisha Ephraïm, Samantha Krop, Sanne van der Spek
HerenBlessdy Blom, Julian van der Plas, Matthijs Brouwer, Tjarko Van Batenburg, Vincent van der Spek
CoachMady Tims, Chris Beuk
Verzamelen18:15
ScheidsrechterP. de Haan
LocatieHKV/Ons Eibernesthal in Den Haag

 

2Klasse:R1D Wedstrijdnummer: WK13839
za 01/02
18:10
HKV / Ons Eibernest 2 -  SDO / BlijWerkt 2
DamesAmber Ocak, Erinn Bax, Liz Ekering, Tiana Saimo, Wendy de Boon
HerenKeoni Fung Loy, Maurice Vermaas, Max Augustinus, Melvin Nijp, Timo Weber
CoachDennis Raap, Onno Berens
Verzamelen17:00
ScheidsrechterHenk v.d. Nol
LocatieHKV/Ons Eibernesthal in Den Haag

 

A1Klasse:AOKC Wedstrijdnummer: WK16913
za 01/02
16:40
HKV / Ons Eibernest A1 -  Sporting Delta A1
DamesAinhoa Berens, Esmee Ocak, Fay Looijenstein, Nikki van der Zee, Sjors Maes
HerenGijs Hart, Niek Raap, Sander Boogaard, Sascha Pouw, Tommie Swikker, Twan Kegel
CoachArno van Meerbeek, Fabian Slaa, Randy Koster
Verzamelen15:15
ScheidsrechterN. Karbet
LocatieHKV/Ons Eibernesthal in Den Haag

 

B1Klasse:B1F Wedstrijdnummer: WK18811
za 01/02
15:30
HKV / Ons Eibernest B1 -  Fortuna / Delta Logistiek B2
DamesChanique Riebroek, Chenoa Yspelder, Nienke Lammers, Roby Minkman, Tatum Vogelaar
HerenFloris Bongers, Luco van der Kaaij, Ole Ravensbergen
CoachMatthijs Brouwer, Melvin Nijp, Vincent van der Spek
Verzamelen14:30
LocatieHKV/Ons Eibernesthal in Den Haag

 

B2Klasse:B-027 Wedstrijdnummer: BK20585
za 01/02
14:30
HKV / Ons Eibernest B2 -  KCR B2
DamesCaithlyn van der Meer, Layla Ouaouzar, Yadira Ocampo Herrera
HerenBrian Stegeman, Brooklyn Meurink, Jaimy Huisman, Victor Willemsen
CoachArjan Roos
Verzamelen13:30
LocatieHKV/Ons Eibernesthal in Den Haag

 

C1Klasse:C-048 Wedstrijdnummer: BK22796
za 01/02
13:30
HKV / Ons Eibernest C1 -  Phoenix C1
DamesChaya de Lint, Cheyenne van der Meer, Katie Jong, Sanne Wijngaards, Sienna Meurink, Sterre Assies
HerenMemet Baris, Mitchel Yspelder, Noah Jonathan Olde Heuvelt, Tristan Pouw
CoachDanielle Pouw-Vonk, Peter Wijngaards
Verzamelen12:45
LocatieHKV/Ons Eibernesthal in Den Haag

 

D1Klasse:D-049 Wedstrijdnummer: BK25007
za 01/02
11:00
KVS / Maritiem D1 -  HKV / Ons Eibernest D1
DamesChequenne Riebroek, Lisanne van Heek, Roda Dogan, Sandy Abdelkader
HerenJorrit Vogelaar, Lars Lagerweij, Nathan Rehbock, Twan Maes
CoachJimmy Swikker, Max Augustinus, Peter Vogelaar
Verzamelen10:00
ScheidsrechterDesiree Peters
LocatieDe Blinkerd in Scheveningen

 

D2Klasse:D-052 Wedstrijdnummer: BK25867
za 01/02
09:00
Excelsior D4 -  HKV / Ons Eibernest D2
DamesAwista Bobri, Danja Zhang, Julia Gibas, Parya Pirzadeh
HerenBaris Mehmed, Berken Kaya, Dylan DJ Kainde, Egemen Kutuk, Jothan -, Willy Zhang
CoachBrian Stegeman, Floris Bongers
Verzamelen08:00
LocatieDe Buitenhof in Delft

 

F1Klasse:F-039 Wedstrijdnummer: BK34602
za 01/02
12:05
Excelsior F1 -  HKV / Ons Eibernest F1
DamesDanieke van Heek, Demi van der Kruk, Fleur Vreeswijk, Noa van Bree
HerenOkan Gyulyustan, Yannick Gfeller
CoachSaskia van der Meer, Sjors Maes, Luco van der Kaaij
Verzamelen11:15
LocatieKerkpolder in Delft

 

F2Klasse:F-035 Wedstrijdnummer: BK34605
za 01/02
10:10
Dubbel Zes F1 -  HKV / Ons Eibernest F2
DamesDewi Jansen
HerenMees Rodenburg, Menno Charité
CoachAinhoa Berens, Vera van der Kaaij
Verzamelen09:15
LocatieGaslaan in Den Haag

 

3Klasse:R2G Wedstrijdnummer: WK13835
zo 02/02
14:50
Sporting Trigon 3 -  HKV / Ons Eibernest 3
DamesEmke van der Zee, Paula de Kruif, Ainhoa Berens, Fay Looijenstein, Nikki van der Zee
HerenFabian Slaa, Leander van Eijnatten, Randy Koster, Wouter Böhmers
Coach
ReservesGijs Hart
Verzamelen13:15
ScheidsrechterChris Hermans
LocatieDrie Oktoberhal in Leiden
Opmerking afgemeld: Kallista de Graaf, Saskia van der Meer, Danny Gerritsen, Stefan Ardon

 

4Klasse:R2N Wedstrijdnummer: WK13876
zo 02/02
13:15
DOT 2 -  HKV / Ons Eibernest 4
DamesBelinda Goldman-Hempel, Bonita Goldman, Danielle Pouw-Vonk, Melissa Raap, Mady Tims
HerenBas Harland, Gerard Valkering, Harro Meijer, Sjors Scheermeijer, Suresh Ramkhelawan
Coach
Verzamelenonbekend
ScheidsrechterP. Schrap
LocatieMondriaan in Oss
OpmerkingBodine zeer waarschijnlijk nog niet aanwezig. afgemeld: Bodine Verwijs, Maartje Plattel, Harry Ebben

 

5Klasse:R4L Wedstrijdnummer: WK13855
zo 02/02
14:10
ALO 3 -  HKV / Ons Eibernest 5
DamesCarolyn Pouw, Inge Ramchandani-Groenestein, Ingrid Vermaas - Wanders, Scharda Hendriks, Vera van der Kaaij
HerenArvind Ramchandani, Bobby Kroon, Marcel Boonstra, Marco Swikker, Robbert Ephraim
Coach
Verzamelen13:00
LocatieOckenburgh in Den Haag
Opmerking afgemeld: Bianca Brouwer

 

6Klasse:S-218 Wedstrijdnummer: BK13491
zo 02/02
12:30
Sporting Trigon 5 -  HKV / Ons Eibernest 6
DamesIlana van Eck, Irene Jonker, Karin Jonker, Lisanne Smulders, Mandy Knijnenburg
HerenBjorn Kegel, Colin Oomens, Jesse Döbelman, Max Goedhuys, Ruben van Eijnatten
Coach
Verzamelen11:15
LocatieDrie Oktoberhal in Leiden
Opmerking afgemeld: Marijn Jansen, Marijn Jansen

 

18,3125