Opstellingen voor week 38 voor de vereniging HKV/Ons Eibernest in Den Haag

 

1Klasse:1E Wedstrijdnummer: WK666
za 19/09
15:30
HKV/Ons Eibernest 1 -  Maassluis 1
DamesAinhoa Berens, Amber Ocak, Joan Scheepers, Laura de Joode, Mandy Knijnenburg, Neri Raap, Nikki van der Zee, Samantha Krop, Sanne van der Spek, Tiana Saimo, Wendy de Boon
HerenBlessdy Blom, Julian van der Plas, Matthijs Brouwer, Maurice Vermaas, Max Augustinus, Melvin Nijp, Tjarko Van Batenburg, Vincent van der Spek
CoachMady Tims, Arthur Carolus
Verzamelen14:15
ScheidsrechterBas van der Meijden
LocatieHKV/Ons Eibernest in Den Haag

 

2Klasse:R1F Wedstrijdnummer: WK3315
za 19/09
14:00
HKV/Ons Eibernest 2 -  Maassluis 2
DamesAinhoa Berens, Amber Ocak, Joan Scheepers, Laura de Joode, Mandy Knijnenburg, Neri Raap, Nikki van der Zee, Samantha Krop, Sanne van der Spek, Tiana Saimo, Wendy de Boon
HerenBlessdy Blom, Julian van der Plas, Matthijs Brouwer, Maurice Vermaas, Max Augustinus, Melvin Nijp, Tjarko Van Batenburg, Vincent van der Spek
CoachArthur Carolus
ReservesFay Looijenstein, Kim Breedveld, Luna Namvar Yeganeh, Julien Gfeller, Niek Raap, Sascha Pouw
Verzamelen13:00
ScheidsrechterW. le Comte
LocatieHKV/Ons Eibernest in Den Haag

 

3Klasse:R2G Wedstrijdnummer: WK3303
za 19/09
12:30
Fiks 3 -  HKV/Ons Eibernest 3
DamesEmke van der Zee, Kallista de Graaf, Paula de Kruif, Saskia van der Meer
HerenRandy Koster, Wouter Böhmers, Harro Meijer, Harry Ebben
Coach
ReservesBelinda Goldman-Hempel, Fabian Slaa
Verzamelen11:00
ScheidsrechterT. Loendersloot
LocatieVoscuyl in Oegstgeest
OpmerkingRobbert Timmermans (reserve) afgemeld: Mady Tims, Mady Tims, Danny Gerritsen, Stefan Ardon

 

A1Klasse:AOKD Wedstrijdnummer: WK6415
za 19/09
11:15
HKV/Ons Eibernest A1 -  Kinderdijk A1
DamesEsmee Ocak, Fay Looijenstein, Kim Breedveld, Luna Namvar Yeganeh
HerenJulien Gfeller, Niek Raap, Sander Boogaard, Sascha Pouw, Tommie Swikker
CoachMatthijs Brouwer, Melvin Nijp, Vincent van der Spek
ReservesNienke Lammers, Floris Bongers, Ole Ravensbergen
Verzamelen10:00
ScheidsrechterM.C. Busse
LocatieHKV/Ons Eibernest in Den Haag

 

A2Klasse:A-066 Wedstrijdnummer: BK8519
za 19/09
12:30
HKV/Ons Eibernest A2 -  Excelsior A1
DamesGaby Wassenaar, Licia Lauffer, Louise Lauffer, Nienke Lammers
HerenBrian Stegeman, Nick Verhagen, Twan Kegel, Brooklyn Meurink, Victor Willemsen
CoachBodine Verwijs, Leander van Eijnatten
ReservesCheyenne van der Meer
Verzamelen11:45
LocatieHKV/Ons Eibernest in Den Haag

 

B1Klasse:BHKD Wedstrijdnummer: WK7456
za 19/09
12:45
HKV/Ons Eibernest B1 -  TOP | SolarCompleet B1
DamesChenoa Yspelder, Roby Minkman, Tatum Vogelaar, Layla Ouaouzar
HerenFloris Bongers, Luco van der Kaaij, Ole Ravensbergen, Tristan Pouw
CoachArjan Roos, Jimmy Swikker
ReservesChaya de Lint, Sanne Wijngaards, Sterre Assies, Brooklyn Meurink, Jaimy Huisman
Verzamelen11:45
ScheidsrechterWG. Pellikaan
LocatieHKV/Ons Eibernest in Den Haag
Opmerking afgemeld: Katie Jong

 

B2Klasse:B-066 Wedstrijdnummer: BK7380
za 19/09
17:00
HKV/Ons Eibernest B2 -  Twist B1
DamesChaya de Lint, Cheyenne van der Meer, Layla Ouaouzar, Sanne Wijngaards, Sterre Assies
HerenBrooklyn Meurink, Charley Wensink, Jaimy Huisman, Victor Willemsen
CoachLaura de Joode, Max Augustinus
ReservesChequenne Riebroek, Ole Ravensbergen
Verzamelen16:00
LocatieHKV/Ons Eibernest in Den Haag

 

C1Klasse:C-076 Wedstrijdnummer: BK5473
za 19/09
11:15
Valto C3 -  HKV/Ons Eibernest C1
DamesAwista Bobri, Chequenne Riebroek, Sandy Abdelkader
HerenJorrit Vogelaar, Lars Lagerweij, Memet Baris, Mitchel Yspelder, Noah Jonathan Olde Heuvelt
CoachDennis Raap, Peter Vogelaar
ReservesChaya de Lint, Sanne Wijngaards
Verzamelen10:15
LocatieDe Zwet in De Lier
Opmerking afgemeld: Sienna Meurink

 

D1Klasse:D-097 Wedstrijdnummer: BK4003
za 19/09
11:30
Avanti | Post Makelaardij D4 -  HKV/Ons Eibernest D1
DamesDanja Zhang, Julia Gibas, Lisanne van Heek
HerenBaris Mehmed, Dylan DJ Kainde, Egemen Kutuk, Ingomar de Bruin, Jothan Osaigbovo, Justin Jong, Willy Zhang
CoachBrian Stegeman, Floris Bongers
Verzamelen10:30
LocatieDe Groene Wijdte in Pijnacker

 

E1Klasse:E-116 Wedstrijdnummer: BK1699
za 19/09
11:00
HKV/Ons Eibernest E1 -  ALO E1
DamesDanieke van Heek, Fleur Vreeswijk, Kiara Ignacio, Noa van Bree
Heren
CoachKatie Jong, Luco van der Kaaij
ReservesOkan Gyulyustan
Verzamelen10:30
LocatieHKV/Ons Eibernest in Den Haag

 

F1Klasse:F-046 Wedstrijdnummer: BK896
za 19/09
10:00
Dunas F1 -  HKV/Ons Eibernest F1
DamesDewi Jansen
HerenMees Rodenburg, Menno Charité, Okan Gyulyustan, Yannick Gfeller
CoachAinhoa Berens, Esmee Ocak
Verzamelen09:15
LocatieStokroosveld in Den Haag

 

4Klasse:R3L Wedstrijdnummer: WK3324
zo 20/09
14:30
Aurora 2 -  HKV/Ons Eibernest 4
DamesBelinda Goldman-Hempel, Bonita Goldman, Danielle Pouw-Vonk, Melissa Raap
HerenBas Harland, Dennis Raap, Gerard Valkering, Harro Meijer, Harry Ebben, Sjors Scheermeijer, Suresh Ramkhelawan
Coach
ReservesScharda Hendriks
Verzamelen13:00
LocatieV.d.Aartsportpark in Haarlem
Opmerking afgemeld: Bodine Verwijs, Maartje Plattel

 

5Klasse:S-221 Wedstrijdnummer: BK11702
zo 20/09
10:00
HKV/Ons Eibernest 5 -  Die Haghe 7
DamesBianca Brouwer, Carolyn Pouw, Irene Jonker, Karin Jonker, Scharda Hendriks
HerenBobby Kroon, Colin Oomens, Marco Swikker, Robbert Ephraim, Ruben van Eijnatten
Coach
Verzamelen09:15
LocatieHKV/Ons Eibernest in Den Haag

 

6Klasse:S-223 Wedstrijdnummer: BK9896
zo 20/09
12:00
HKV/Ons Eibernest 6 -  ALO 6
DamesDianne Lauffer, Joy Buter, Lisanne Smulders, Licia Lauffer
HerenAurang Bobri, Bjorn Kegel, King Dungo, Max Goedhuys, Nick Verhagen
Coach
ReservesLouise Lauffer
Verzamelen11:15
LocatieHKV/Ons Eibernest in Den Haag

 

5,792969