/
Avond4daagse 20 tot en met 23 mei

Avond4daagse 20 tot en met 23 mei

woensdag 30 april 2025

Vanaf dinsdag 20 mei tot en met vrijdag 23 mei start de avond4daagse bij Fort33. De deelnemers vertrekken om 18 uur vanaf de parkeerplek bij Fort33.

Let op:
Vanwege de veiligheid kunnen auto’s en fietsen geen gebruikmaken van de parkeerplekken.

Wil je meelopen met Antilopen, stuur dan een berichtje naar [email protected]

Meer recent nieuws
24 juli 2026
Trainingschema veldseizoen
Bij deze delen we met jullie het trainingsschema van aankomend veldseizoen. Vanaf maandag 24 augustus starten de trainingen weer, tenzij in de appgroep van je team anders wordt vermeld.
18 juli 2026
WK-finale live in de kantine!
Morgen is het zover: de grote WK-finale! Bekijk deze samen met andere supporters in onze kantine. Vanaf 20.30 uur ben je van harte welkom. De aftrap is om 21.00 uur en de wedstrijd is live te volgen op groot scherm.
18 juli 2026
Update teamindeling jeugd & start van het nieuwe seizoen
Na publicatie van de teams, hebben er een aantal wijzigingen plaatsgevonden. Dit heeft ons genoodzaakt om 1 team terug te trekken. De betrokken spelers zijn hierover geinformeerd. Ook hebben we de concept indeling gekregen van de bond en zijn een aantal teams in een andere kleur ingedeeld dan vooraf verwacht.