/
Bootcamp op de club

Bootcamp op de club

dinsdag 7 januari 2025

Sinds 2021 staat er elke zaterdagochtend om 10:00 uur een groepje sportievelingen op de veld klaar met een handdoek en een flesje water voor de bootcamp. Lekker op je eigen niveau en tempo sporten en daarna bijkletsen met een kop thee.

Nieuwsgierig geworden? Kom een keer (of vaker) op zaterdagochtend meedoen met deze gezellige sportievelingen. En weet je wat helemaal leuk is? Alle Antilopen leden én ouders van jeugdleden mogen gratis mee doen! Zien we je snel?

Meer recent nieuws
15 december 2025
Trainingen kerstvakantie
Nog even en het is weer kerstvakantie en dat betekent dat we een korfbalpauze hebben. Tijdens de vakantie zijn er geen zalen gehuurd en dus ook geen trainingen.
1 december 2025
Red Carpet Gala
Op 10 januari 2026 wordt de kantine van Antilopen omgetoverd tot een glamoureuze feestlocatie voor het Red Carpet Gala.
27 november 2025
Sint zorgt voor een avond vol plezier
Wat was het een gezellige boel in de kantine toen Sinterklaas ons kwam bezoeken.