/
De grote clubactie gaat weer van start!

De grote clubactie gaat weer van start!

donderdag 19 september 2024

Zaterdag 21 september is het zover, er mogen weer clubloten verkocht worden. Dit jaar willen we het geld besteden aan o.a. leuke activiteiten voor de jeugd.

Alle kinderen van de C- t/m de F-teams krijgen deze week een lotenkaart tijdens de training. Dit jaar kun je alleen met de QR-code loten verkopen. Laat de code scannen en dan wijst het zich vanzelf. Als je zelf je code scant kun je inloggen op je eigen verkooppagina. Daar staat een link die je kunt delen en daar kun je zien hoeveel loten je verkocht hebt. Natuurlijk zijn er weer leuke prijzen te winnen voor onze topverkopers en de teams die de meeste loten verkopen.

We willen ook aan de A-, B- en seniorenteams vragen om loten te verkopen. Deel onderstaande link en vraag familie, vrienden en collega’s om onze mooie club te steunen. Zij maken kans op leuke prijzen en wij kunnen iets extra’s doen voor de club. Veel succes allemaal!

https://lot.clubactie.nl/lot/korfbalclub-antilopen/110002

Voor vragen kun je terecht bij:
Franny van Woerkom
Mariëlle Bouman en
Rosemarie Veenendaal

Meer recent nieuws
26 januari 2026
Make Antilopen 3 Great Again
Het was me het weekje wel. Nadat Trump de halve wereld had geschoffeerd werd met angst en beven uitgekeken naar zijn toespraak eerder deze week in het Zwitserse Davos. Zoals altijd was er weinig structuur te ontwaren in het verhaal van de Amerikaanse president en het lukte niet iedereen om de ogen open te houden. Totdat hij grapte “Wilt u dat ik iets over Antilopen 3 zeg?”.
20 januari 2026
Antilopen 3 neemt afscheid van vertrouwde antilope
Onder extreem winterse omstandigheden fietste uw correspondent vorige week voor het eerst in jaren weer eens naar de Jantina Treurniet Arena, de korfbaltempel van Leusden. Hondenweer, zouden velen zeggen; je moet wel een echte korfbaladdict zijn om dan de weg op te gaan.
8 januari 2026
Het Jumbo plaatjesboek komt er aan!
Het Jumbo plaatjesboek wordt uitgedeeld in de kantine op zaterdag 31 januari vanaf 9 uur.