/
/
Jorg beklimt de Alpe d’Huez, steun jij hem?

Jorg beklimt de Alpe d’Huez, steun jij hem?

maandag 10 maart 2025

Bij Antilopen kennen de meesten mij als Jorg, speler van het eerste. Maar naast korfbal stap ik sinds een aantal jaar ook graag op de fiets. En dit jaar heb ik een bijzondere uitdaging: op 5 juni 2025 beklim ik de iconische Alpe d’Huez tijdens Alpe d’HuZes. Dit doe ik niet alleen voor de sportieve prestatie, maar vooral om geld op te halen voor kankeronderzoek.

Kanker heeft mijn directe omgeving geraakt en ik wil bijdragen aan een toekomst waarin niemand meer aan deze ziekte hoeft te overlijden. Wil jij helpen om dit doel te bereiken?

Steun mij via deze link en draag bij aan de strijd tegen deze nare ziekte. Samen maken we het verschil. Elk steuntje in de rug – groot of klein – helpt om nog meer onderzoek mogelijk te maken!

Meer recent nieuws
18 maart 2025
Vegen en glazen controleren
Er is een veeg- & opruimrooster voor doordeweeks opgesteld.
18 maart 2025
Jan Hof versterkt Antilopen bij het technisch jeugdbeleid
Antilopen bestuur en JTC zijn verheugd met de komst van oud-bondscoach Jan Hof. Samen met de JTC en jeugdtrainercoördinatoren gaat hij het technische jeugdbeleid verder ontwikkelen.
17 maart 2025
Bizarre ontknoping in “poule des doods”!
Afgelopen zaterdag werd de laatste ronde van de zaakcompetitie 2024-2025 gespeeld. Voor Antilopen/Bloemendal Bouw 1 en 2 stond er niets meer op het spel, behalve het zoet van de overwinning of het zuur van het verlies.