/
Ons G-team bestaat 15 jaar

Ons G-team bestaat 15 jaar

maandag 6 mei 2024

Afgelopen week was het feest op de training van ons G-team. G-korfbal is al 15 jaar onderdeel van onze vereniging! De korfballers uit het G-team hebben om deze mijlpaal te vieren een heerlijk taartje gegeten. De groep van 11 korfballers, waarvan enkelen al 15 jaar meedoen, traint iedere week. Naast de trainingen spelen ze ook eens in de zo veel tijd een wedstrijd. Enthousiast en fanatiek doet iedereen mee. Trainster Marjolein benoemt het treffend: ‘Het is een heerlijk team’.

Lees het artikel

Meer recent nieuws
12 juni 2026
Wat een seizoen: negen kampioenen en twee titels voor Antilopen 1
Wat een mooie afsluiting van het seizoen 2025/2026. Met maar liefst negen kampioenen kunnen we terugkijken op een jaar vol sportieve hoogtepunten. Naast Antilopen 1 werden ook de J1, J4, J7, J10, J13, J15, J16 en J17 kampioen. Een geweldige prestatie van spelers, trainers, coaches en alle vrijwilligers die hieraan hebben bijgedragen.
10 juni 2026
Teamindeling jeugd ’26-‘27
Net als voor de senioren, zijn we ook volop aan het puzzelen geweest om een passende teamindeling te maken voor de jeugdteams voor volgend seizoen. We zijn blij te kunnen melden dat er in September maar liefst 22 jeugdteams hun opwachting gaan maken.
10 juni 2026
Super Saturday Antilopen 2 en 5: slecht voor je rikketik
Zelden had uw correspondent zo uitgekeken naar een middagje korfbal als afgelopen week. Antilopen 2 had op de een na laatste speeldag van O-V-V-O 3 verloren en moest winnen om degradatie te voorkomen. En dan nog waren ze afhankelijk van de andere wedstrijd in hun poule. Antilopen 5 daarentegen reeg al wekenlang de ene na de andere overwinning aan de zegekar en zou bij winst kampioen kunnen worden. Dat daar slechts een verschil van 8 doelpunten voor nodig was, was een formaliteit.