/
Zomertraining start weer!

Zomertraining start weer!

dinsdag 17 juni 2025

De laatste competitiewedstrijden zijn afgerond. En met de Slotdag in het vooruitzicht, gaan we richting de zomerstop. Alhoewel stop?! Daar doen we bij Antilopen niet aan, want ook dit jaar zijn er weer zomertrainingen!

Deze zomer kun je iedere woensdag van 20:00 – 22:00 uur weer een balletje gooien samen met je vrienden en teamgenoten. Nodig ze allemaal uit! Tijdens en na de zomertraining is de kantine open. De eerste training is op woensdag 18 juni 2025. Tot dan!

Meer recent nieuws
26 januari 2026
Make Antilopen 3 Great Again
Het was me het weekje wel. Nadat Trump de halve wereld had geschoffeerd werd met angst en beven uitgekeken naar zijn toespraak eerder deze week in het Zwitserse Davos. Zoals altijd was er weinig structuur te ontwaren in het verhaal van de Amerikaanse president en het lukte niet iedereen om de ogen open te houden. Totdat hij grapte “Wilt u dat ik iets over Antilopen 3 zeg?”.
20 januari 2026
Antilopen 3 neemt afscheid van vertrouwde antilope
Onder extreem winterse omstandigheden fietste uw correspondent vorige week voor het eerst in jaren weer eens naar de Jantina Treurniet Arena, de korfbaltempel van Leusden. Hondenweer, zouden velen zeggen; je moet wel een echte korfbaladdict zijn om dan de weg op te gaan.
8 januari 2026
Het Jumbo plaatjesboek komt er aan!
Het Jumbo plaatjesboek wordt uitgedeeld in de kantine op zaterdag 31 januari vanaf 9 uur.