/
In memoriam: Martin Versteeg

In memoriam: Martin Versteeg

maandag 29 januari 2024

Deze week bereikte ons het droevige bericht dat Martin op 27 januari jongstleden is overleden.

Martin was vele jaren actief bij Antilopen, vooral als supporter en vader van Yolanda, Margret en Esther. Hij schreef in die jaren dat zij in de selectie speelden menig enthousiast krantenverslag waarbij zijn dochters er uiteraard extra goed uitkwamen.
Daarnaast heeft Martin samen met zijn vrouw Corrie, bij de recreanten gespeeld en heeft hij in de jaren 80 een aantal grote, internationale toernooien bij Antilopen mede georganiseerd. Meer recent was hij zeer regelmatig langs het veld te zien bij zijn kleinzonen Nick en Luuk van Santen.

Het afscheid van Martin zal donderdag in besloten kring plaatsvinden. Het digitale condoleance register kan eventueel hier worden getekend.

Wij wensen Yolanda, Margret, Esther, Jelle, Nick, Luuk en overige familie en nabestaande heel veel sterkte met dit verlies.

Het bestuur van Korfbalclub Antilopen / Bloemendal Bouw

Meer recent nieuws
15 februari 2026
Antilopen kampioensverslag
Met een 31-21 overwinning heeft Antilopen het kampioenschap en de promotie naar de overgangsklasse binnengehaald
13 februari 2026
Kampioenschap naar de Overgangsklasse in handbereik
Antilopen speelt voor goud in Hengelo. Helaas niet in Italië op de Winterspelen en gelukkig ook niet op glad ijs, maar zaterdag kan het een bijzondere avond worden voor Antilopen. Op 13 februari om 20:30 speelt het team uit tegen hekkensluiter HKC en bij winst ligt het officiële kampioenschap binnen handbereik.
13 februari 2026
Matthijs Verhoef fietst met zijn familie de Alpe d’HuZes!
Op 4 juni gaat Matthijs Verhoef, speler van ons vlaggenschip, samen met zijn familie een indrukwekkende uitdaging aan: zij fietsen de Alpe d'HuZes.